E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rihanna sigurohet që të lërë shenjë kudo që shkon dhe këtë e dëshmoi edhe në Los Angeles ku ishte gjatë turneut të saj botëror.
Rihanna më e nxehtë se kurrë gjatë shfaqjes së funditAjo nuk mund të quhet e ndrojtur apo e stepur.

Rihanna sigurohet që të lërë shenjë kudo që shkon dhe këtë e dëshmoi edhe në Los Angeles ku ishte gjatë turneut të saj botëror.

Këngëtarja 28-vjeçare u shfaq seksi dhe provokuese me një veshje të zezë komplet të tejdukshme që ia nxirrte më së miri në pah gjoksin e zbuluar.

Publikuar: 05.05.2016 | 13:44
Lexuar: 525 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime