E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra londineze e dominoi lojën dhe pa asnjë telashe triumfoi ndaj Aston Villës, e cila nga edicioni i ri garon një rang më poshtë. Futbollisti Giroud shënoi në minutën e 5-të, 78’ e 80’ dhe Bunn (90+2’ –autogol).
Het-trik i Giroudit, Arsenali i dyti në Premier League
Futbollisti Olivier Giroud dëshmoi super formë dhe realizoi het-trik për Arsenalin, e cila në Emirates e mposhti me rezultat 4:0 Aston Villën.

Skuadra londineze e dominoi lojën dhe pa asnjë telashe triumfoi ndaj Aston Villës, e cila nga edicioni i ri garon një rang më poshtë. Futbollisti Giroud shënoi në minutën e 5-të, 78’ e 80’ dhe Bunn (90+2’ –autogol).

Arsenali është nënkampion i Premier League, duke mbledhur 71 pikë, kurse Aston Villa përfundoi në vend të fundit me vetëm 17 pikë.

Publikuar: 15.05.2016 | 19:04
Lexuar: 325 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime