E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Statujat e Josif Bagerit, Pjetër Bogdanit dhe Nexhat Agollit së shpejti do të vendosen në qendër të Shkupit në suaza të projektit “Shkupi 2014”.
Përmendoret e Agollit, Bagerit dhe Bogdanit hyjnë në MaqedoniPërmendoret e Nexhat Agollit, Josif Bagerit dhe Pjetër Bogdanit hyjnë në territorin e Republikës së Maqedonisë

Ka qenë zëvendësdrejtori i Drejtorisë së Doganave të Republikës së Maqedonisë, Lavdrim Veliu që ka përcjell nga afër procedurën doganore të hyrjes së përmendoreve të veprimtarëve shqiptarë në Maqedoni.

Statujat e Josif Bagerit, Pjetër Bogdanit dhe Nexhat Agollit së shpejti do të vendosen në qendër të Shkupit në suaza të projektit “Shkupi 2014”.

Porositë për përmendoret janë bërë disa muaj më parë, ndërsa për këtë proces është përkujdesur ish-ministri i Vetqeverisjes Lokale, Lirim Shabani i cili dha kontribut për sjelljen e përmendores së tyre në Shkup, në bashkëpunim me ministren e aktuale të kësaj ministrie, Shiret Elezi.
Përmendoret e Agollit, Bagerit dhe Bogdanit hyjnë në Maqedoni
Përmendoret e Agollit, Bagerit dhe Bogdanit hyjnë në Maqedoni
Përmendoret e Agollit, Bagerit dhe Bogdanit hyjnë në Maqedoni
Përmendoret e Agollit, Bagerit dhe Bogdanit hyjnë në Maqedoni

Publikuar: 18.05.2016 | 13:02
Lexuar: 638 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime