E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në një kohë që autoritetet në Tajlandë kanë mbyllur ishullin Koh Tachai nga frika e mbipopullimit me turistë
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve (Foto)

Është thika me dy presa e turizmit. Nga njëra anë reklamon vende të paqta dhe të bukura dhe nga ana tjetër bukuria e këtyre vendeve rrezikohet nga mbipopullimi me turistë, të cilët dëmtojnë bukuritë që kanë ardhur për të parë.

Në një kohë që autoritetet në Tajlandë kanë mbyllur ishullin Koh Tachai nga frika e mbipopullimit me turistë, më poshtë do ju prezantojmë disa nga destinacionet më të bukura që kanë rrezik të humbasin asetet e tyre më të mira.
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve
Vendet më të bukura të botës nën kërcënimin e turistëve

Publikuar: 18.05.2016 | 13:04
Lexuar: 1147 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime