E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjergjaj pësoi humbje në rundin e dytë nga britaniku, David Haye. “David Haye e kryen shpejt punën me Arnold Gjergjajn, nokaut teknik në raundin e dytë. Janë dy pyetje që duhen shtruar për mendimin tim.
Luan Krasniqi ka dy pyetje për Gjergjajn
Ish-boksieri i mirënjohur, Luan Krasniqi, në facebookun e tij, iu është drejtuar me dy pyetje boksierit Arnold Gjergjajt, i njohur me nofkën ‘The Cobra’ shqiptar.

Gjergjaj pësoi humbje në rundin e dytë nga britaniku, David Haye. “David Haye e kryen shpejt punën me Arnold Gjergjajn, nokaut teknik në raundin e dytë. Janë dy pyetje që duhen shtruar për mendimin tim.

A ishin Arnoldi dhe ekipi i tij të këshilluar mirë para se ta pranonin këtë meç? Dhe, A ishin të përgatitur aq mirë, sa edhe është e nevojshme për një luftë të tillë”, ka shkruar Krasniqi në profilin e tij në facebook.

Publikuar: 22.05.2016 | 19:40
Lexuar: 386 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime