E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza 6-vjeçare shpjegon në vizatim se si ndryshon mamaja e saj brenda ditës.
Fotoja që thyen rrjetin! Vogëlushja: Ja përse mamaja ime duket e bukur

Vizatimi i një vajze të vogël po thyen rrjetin.

Fotoja e vizatimit është shpërndarë mbi 2 milionë herë, që kur u postua në Imgur.

Vajza 6-vjeçare shpjegon në vizatim se si ndryshon mamaja e saj brenda ditës.

Fillimisht ajo ka vizatuar se si duket mamaja e saj në mëngjes.

Më pas tregon se si duket mamaja kur del nga shtëpia.

Publikuar: 23.05.2016 | 15:44
Lexuar: 1462 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime