E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aeroplani i llojit Boeing 737-800 ishte në aeroportin e Kinës, Jieyang.
Shikoni momentin kur aeroplani goditet nga një rrufe e fuqishme (Video)
Aeroplani kinez i kompanisë “China Sourthen Airlindes” është goditur nga një rrufe e fuqishme përderisa ishte gati të nisej.

Aeroplani i llojit Boeing 737-800 ishte në aeroportin e Kinës, Jieyang.

Pas goditjes së rrufesë, të gjithë pasagjerët u detyruan të dilnin nga aeroplani pasi rrufeja ishte mjaftë e fuqishme dhe aeroplani pësoi tronditje të madhe.

Publikuar: 31.05.2016 | 23:02
Lexuar: 391 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime