E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për dallim nga ndeshja me Ukrainën pritet që në vend të Odise Roshit të angazhohet Shkëlzen Gashi,në vend të Ergys Kaçes Migjen Basha si dhe në vend të Armando Sadikut Sokol Cikalleshi.
Ky është formacioni i Shqipërisë ndaj Zvicrrës, sipas goal.com

Faqja Goal.com ka publikuar formacionet e mundshme të Shqipërisë me Zvicrrën, një ndeshje kjo që do të zhvillohet në ditën e dytë të Evropianit më 11 qershor.

Aty shihet se trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, planifikon një ndeshje në sistemin 4-5-1

Për dallim nga ndeshja me Ukrainën pritet që në vend të Odise Roshit të angazhohet Shkëlzen Gashi,në vend të Ergys Kaçes Migjen Basha si dhe në vend të Armando Sadikut Sokol Cikalleshi.

Shqipëria dhe Zvicrra bëjnë pjesë në grupin A.

Publikuar: 06.06.2016 | 15:53
Lexuar: 736 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime