E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me golat e BEsart Ibraimit 41' dhe Stenio Junior 68', Shkëndija javën e ardhëshme udhëton në Poloni për ndeshjen e kthimit me epërsi 2-0.
Shkëndija fiton 2-0 Cracovia-n


Publikuar: 01.07.2016 | 00:48
Lexuar: 547 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime