E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Temperaturat janë ngritur në maksimum për fansat e modeles në “Instagram”, e cila nuk harron t’i surprizojë asnjëherë mbështetësit e saj.
Belen Rodriguez në Ibiza


Modeja argjentinase e njohur për një lidhje me futbollistin Marco Borriellon, por edhe për historinë e nxehtë të pasionit me Iannonen, poston disa foto të nxehta nga lokaliteti turistik spanjoll.

Temperaturat janë ngritur në maksimum për fansat e modeles në “Instagram”, e cila nuk harron t’i surprizojë asnjëherë mbështetësit e saj.

Bukuroshja 31 vjeçare ka postuar, mes të tjerash, edhe një foto ku shfaqet me të vërtetë seksi. Belen qëndron e shtrirë në pranë një pishine, ndërsa linjat janë marramendëse.
Belen Rodriguez
Belen Rodriguez
Belen Rodriguez
Belen Rodriguez

Publikuar: 10.07.2016 | 12:31
Lexuar: 688 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime