E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Uefa, ja 10 kandidatet per ēmimin Lojtari mė i mirė nė Europė Edhe pse ka ende kohė pėr ceremonitė gala dhe dhėniet e cmimeve individuale, pak nga pak kandidaturat po kristalizohen. Uefa bėri tė ditur listėn e reduktuar me 10 lojtarė qė do tė garojnė pėr

Publikuar: 19.07.2016 | 10:54
Lexuar: 262 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime