E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori 39-vjeçar u fotografua nga paparacët duke kaluar disa momente relaksuese nën shoqërinë e dy femrave misterioze të cilat duken se e adhurojnë Orlandon.
Orlando Blum, pushime në Malibu
Katy Perry dhe Orlando Blum kanë qenë të pandashëm javët e kaluara ama kur ky i fundit nisi pushimet në Malibu pak ditë më parë asnjë gjurmë e Katy-t nuk dukej në horizont.

Aktori 39-vjeçar u fotografua nga paparacët duke kaluar disa momente relaksuese nën shoqërinë e dy femrave misterioze të cilat duken se e adhurojnë Orlandon.

Duke treguar fizikun e tonifikuar e duke bërë xhiro me motor uji duket se aktori nuk po e ndjen aspak mungesën e të dashurës së tij.

Publikuar: 23.07.2016 | 18:50
Lexuar: 554 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime