E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Teuta Arifi inspekton asfaltimin e rrugės “Kongresi i Manastirit”

Publikuar: 27.07.2016 | 15:19
Lexuar: 574 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime