E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja 31-vjeçare tregoi fizikun e saj të tonifikuar në hotelin Fasano, në Rio de Zhaneiro.
Izabel Goulart është gjithmonë në qendër të vëmendjes

Me format e saj të shkëlqyera, Izabel Goulart është gjithmonë në qendër të vëmendjes, kudo ku shkon.

Aq më tepër kur kalon ditën në pishinë, e veshur me bikini, ashtu siç bëri të dielën.

Modelja 31-vjeçare tregoi fizikun e saj të tonifikuar në hotelin Fasano, në Rio de Zhaneiro.

Braziliania kaloi një ditë pushimi me mikeshat e saj, të cilat herë pas here i bënin foto.

Izabel Goulart është modele e “Victoria’s Secret” që nga viti 2005.
Izabel Goulart
Izabel Goulart
Izabel Goulart
Izabel Goulart

Publikuar: 08.08.2016 | 11:56
Lexuar: 439 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime