E hënë, 26.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muftiu i Zagrebit u zgjodh anėtar i Akademisė Evropiane tė Shkencave dhe Arteve

Publikuar: 11.08.2016 | 14:09
Lexuar: 654 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime