E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Riberti ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet vogëlushja Renee.
Ajo është ‘bota’ e Robertit
Muzikanti i njohur Robert Berisha, pavarësisht angazhimeve t] shumta që ka, gjen kohë edhe për familjen.

E duke qenë se ka një vajzë të vetme, Roberti mundohet që kohën më të madhe t’ia kushtojë asaj, shkruan Bota Sot.

Riberti ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet vogëlushja Renee.

“Ti për mua je bota. Të dua Renee”, ka shkruar ai./BS/

Publikuar: 19.08.2016 | 21:48
Lexuar: 488 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime