E diel, 23.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zaev pret takim tė liderėve mė 31 gusht dhe zgjedhje nė dhjetor

Publikuar: 24.08.2016 | 16:03
Lexuar: 454 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime