E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjithashtu sondazhi ka zbuluar që kur plaken çiftet që kanë bërë rregullisht seks janë më të lumtur.
Ja në cilën moshë do të shijoni seksin më të mirë
Revista Women’s Health ka publikuar përfundimet e një sondazhi me njerëz të moshave 50 dhe 60 vjeç, pra ndryshe, njerëz që i kanë kaluar disa dhjetëvjeçarë përvojë dhe dinë çfarë thonë, cila është mosha kur seksi është perfekt. Dhe përgjigjja është 46 vjeçe. Pra, 20 vjeçarë apo 30 vjeçarë që ju duket sikur po kapni qiellin nuk keni kuptuar asgjë!

Gjithashtu sondazhi ka zbuluar që kur plaken çiftet që kanë bërë rregullisht seks janë më të lumtur.

Ajo që ra në sy, ishte që shumica e të pyeturve janë përgjigjur që seksin më të mirë e kanë bërë me partnerin aktual.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:30
Lexuar: 1576 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime