E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nëse unë nuk mund ta gjej një mënyrë që burrëria ime të rritet, mendoj se gruaja ime do të më lë.
Rrëfimi i burrit/ Kam frikë se do të më lë gruaja, pasi kam penis të...
Një burrë ka treguar historinë e tij për ‘The SUn’, ku thotë se e ka penisin e vogël dhe ka frikë se mund ta lë gruaja, për shkak se nuk mund ta kënaqë, transmeton Bota Sot.

Kjo është letra e tij:

Nëse unë nuk mund ta gjej një mënyrë që burrëria ime të rritet, mendoj se gruaja ime do të më lë.

Unë e dua gruan time dhe ajo thotë se më do mua, por pensi im është shumë i vogël për ta kënaqur çdo grua.

Unë jam 32, ndërsa ajo është 26 vjeçare dhe kemi një vajzë 4 vjeçare.

Ne jemi të martuar prej 6 vitesh dhe unë e dua atë më shumë se sa që mund ta them ndonjëherë.

Bëj gjithçka që ta bëj atë të lumtur dhe nuk dua ta humbas atë.

Ajo thotë se nuk është e shqetësuar, por unë vetëm kam nevojë që ta bëj atë të rritet.

Kam biseduar me shokët dhe ata më kanë thënë se mund të blej online tableta, që mund të më ndihmojnë.

Përgjigja e psikologes:

Të lutem mos shpenzo para në tableta nga interneti. Ato nuk do të bëjnë ndonjë ndryshim.

Ju siguroj se madhësia e organit gjenital nuk ju bën dashnor të mirë. Është më e rëndësishme që ta kuptosh si ta ngjallësh gruan tënde dhe ta kënaqësh pastaj.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:32
Lexuar: 1582 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime