E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

May, e ka filluar seancën në Chequers duke i thënë kolegëve që do të diskutojnë për hapat e ardhshme për largimin e Britanisë së Madhe nga BE-ja.
May: Nuk do ketë një referendum të dytë
Kryeministrja britanike, Theresa May, i ka thënë kabinetit të saj se nuk do të ketë “asnjë përpjekje për të qëndruar në BE nga dera e pasme”.

May, e ka filluar seancën në Chequers duke i thënë kolegëve që do të diskutojnë për hapat e ardhshme për largimin e Britanisë së Madhe nga BE-ja.

“Ne duhet të jemi të qartë se Brexit do të thotë Brexit, pra që ne do të jemi të suksesshëm. Pra kjo do të thotë që nuk do të ketë një referendum të dytë, e nuk do të ketë asnjë përpjekje për të qëndruar në BE nga dera e pasme”.

Publikuar: 31.08.2016 | 17:18
Lexuar: 1613 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime