E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

19-vjeçarja tregoi trupin e saj të mrekullueshëm dhe as kësaj radhe ajo nuk zhgënjeu.
Bella Hadid pozon nudo
Modelja Bella Hadid ka pozuar tërësisht nudo për numrin e radhës të revistës “GQ” dhe ajo duket e mahnitshme.

19-vjeçarja tregoi trupin e saj të mrekullueshëm dhe as kësaj radhe ajo nuk zhgënjeu.

Shtrirë mbi një divan kadife, ajo hedh një vështrim të thellë nga kamera dhe kryqëzon krahët për të mbuluar gjoksin.
Bella Hadid

Publikuar: 13.09.2016 | 16:44
Lexuar: 1892 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime