E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gomone me 1 ton hashash nė Brindizi, ishte nisur nga Mifoli

Publikuar: 19.09.2016 | 12:40
Lexuar: 1536 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime