E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

35-vjeçarja i la shumë pak imagjinatës me një veshje të zezë transparente.
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme

I rrëmbeu vëmendjen bashkëshortit Kanye West në koncertin e tij me një fustan ngjyrë argjendi me dekolte shumë të hapur një ditë më parë dhe Kim Kardashian arriti të gjente një veshje edhe më ekstreme për një dalje tjetër me burrin e saj.

35-vjeçarja i la shumë pak imagjinatës me një veshje të zezë transparente.

Ky fustan shumë seksi i tregonte pjesët më të mira Kimit.
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme
Kim Kardashian me veshje edhe më ekstreme

Publikuar: 19.09.2016 | 13:08
Lexuar: 787 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime