E diel, 18.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pranohet nė lexim tė parė Propozim-ligji pėr punėsimin e njėqind studentėve mė tė mirė tė diplomuar

Publikuar: 21.09.2016 | 12:01
Lexuar: 928 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime