E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Më pëlqen të ha çokollatë dhe akullore. 1 ose dy herë në javë nuk ia ndaloj vetes”, thotë 30-vjeçarja.
Emily Skye: Dua të shijoj jetën dhe këtë po bëj


Me 1.8 milionë ndjekës në Instagram dhe me faqen e saj zyrtare në internet, blogerja dhe modelja Emily Skye duhet të jetë gjithmonë në formë, por kjo nuk e ndalon që të hajë gjërat që i pëlqejnë.

“Më pëlqen të ha çokollatë dhe akullore. 1 ose dy herë në javë nuk ia ndaloj vetes”, thotë 30-vjeçarja.

“Nuk dua të jetoj duke u ndjerë e privuar, dua të shijoj jetën dhe këtë po bëj”, thotë Skye, e cila shton se nuk është e nevojshme të stërvitesh përditë që të kesh një trup të tonifikuar.

Emily thekson se nuk është stërvitur edhe aq shumë këtë muaj, por nga ana tjetër ka konsumuar ushqime shumë të shëndetshme.
 Emily Skye
 Emily Skye

Publikuar: 26.09.2016 | 11:14
Lexuar: 420 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime