E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Posta e Maqedonisė pėr herė tė parė merr certifikatė pėr cilėsinė e shėrbimit

Publikuar: 04.10.2016 | 11:51
Lexuar: 331 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime