E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përveç mungesave të konfirmuara në mesfushë të Luka Modric e Ivan Rakitic – të dy të lënduar, edhe sulmuesi kryesor, Mario Mandzukic nuk është në formë, shkruan “Index.hr”.
Kroacia ka mungesa për ndeshjen me Kosovën
Kroacia nuk është në gjendjen më të mirë para ballafaqimit me Kosovën të enjten në “Loro Boriçi” në Shkodër.

Përveç mungesave të konfirmuara në mesfushë të Luka Modric e Ivan Rakitic – të dy të lënduar, edhe sulmuesi kryesor, Mario Mandzukic nuk është në formë, shkruan “Index.hr”.

Në fakt, sulmuesi i Juventusit nuk ka shënuar ende asnjë gol në sezonin e ri, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, formën e dy sulmuesve të tjerë të Kroacisë mund ta shihni në mirë në këtë grafikon.

Publikuar: 04.10.2016 | 12:09
Lexuar: 1225 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime