E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Thyhet” banda e shqiptarėve, 90 kg heroinė, 10 kg kokainė e 2 tonė kanabis

Publikuar: 04.10.2016 | 13:10
Lexuar: 1116 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime