E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė USHT nė Tetovė debat

Publikuar: 07.10.2016 | 10:42
Lexuar: 7744 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Chelsea (15/11/2017 12:39:12) Kolegji me i mire shqiptar:

[Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]
[Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]
[Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime