E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja është vajza e yllit të filmit “Law And Order Criminal Intent”, Vincent D’Onofrio, vetëm një vit më i madh se i dashuri i saj.
Leila George e dashura e re Sean Penn
Atij gjithmonë i kanë pëlqyer biondet – por kësaj here bëhet fjalë për një më të re në moshë.

Sean Penn,56 vjeç nuk mund t’i mbante dot duart larg të dashurës së tij të re, Leila George vetëm 24 vjeç teksa ka shijuar disa momente romantike në ujërat e Hawaii.

Aktorja është vajza e yllit të filmit “Law And Order Criminal Intent”, Vincent D’Onofrio, vetëm një vit më i madh se i dashuri i saj.

Ndryshe, aktori Penn është duke punuar për projekte të reja filmike, të cilat shumë shpejt do të jenë në ekranet e mëdha të kinemave botërore.
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn
Leila George e dashura e re Sean Penn

Publikuar: 07.10.2016 | 11:29
Lexuar: 1457 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime