E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fotografitë e siguruara nga britanikja Daily Mail, 29-vjeçarja shfaqet me bikine të zeza, të cilat ia nxorën në pah linjat mahnitëse.
Chloe Madeley tregon format mahnitëse

Ajo i është përmbajtur një regjimi të rreptë stërvitjesh.

Ndërsa, të dielën modelja Chloe Madeley ka treguar format mahnitëse në plazhin e Ibizas, atje ku po shijon ca ditë pushimi.

Në fotografitë e siguruara nga britanikja Daily Mail, 29-vjeçarja shfaqet me bikine të zeza, të cilat ia nxorën në pah linjat mahnitëse.

E bija e prezantuesve televiziv Richard Madeley dhe Judy Finnegan, nuk kishte përdorur fare grim në këtë dalje, duke lënë të flas bukuria natyrale
Chloe Madeley

Publikuar: 10.10.2016 | 16:02
Lexuar: 1454 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime