E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Distria ka fituar ndeshjen e parë të repesazhit, tash është në garë për medaljen e bronztë.
Distria mposht rumunen Ungureane me ippon, kualifikohet në finale
Distria Krasniqi ka mposhtur Monika Ungureanu nga Rumania.

Krasniqi ka fituar këtë ndeshje me ippon, dhe ka kaluar në finale.

Distria në finale do të ndeshet me Kinezen Yana LI.

Distria ka fituar ndeshjen e parë të repesazhit, tash është në garë për medaljen e bronztë.

Publikuar: 16.11.2018 | 16:11
Lexuar: 149 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime