E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Teksa rezultati ishte barazime 2-2, ylli i Liverpool është futur në zonën e rreptësisë në minutën e 90-të falë një kombinimi të bukur dhe ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të zgjuar.
Salah i dhuron fitoren Egjiptit me një magji në minutën e fundit
Mohamed Salah i ka dhuruar fitoren 3-2 Egjiptit kundër Tunizisë, ndeshje e vlefshme për fazën kualifikuese të Kupës së Kombeve të Afrikës mbrëmjen e sotme.

Teksa rezultati ishte barazime 2-2, ylli i Liverpool është futur në zonën e rreptësisë në minutën e 90-të falë një kombinimi të bukur dhe ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të zgjuar.

Kjo fitore e ka ndihmuar Egjiptin të kapë Tunizinë në vendin e parë të Grupit J, me dy skuadrat që kanë nga 12 pikë.

Publikuar: 17.11.2018 | 00:42
Lexuar: 150 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime