E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adrian Gaxha dhe Luana shprehin hapur dashurinė

Publikuar: 21.07.2010 | 08:21
Lexuar: 5687 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dalina (12/02/2011 19:08:44) adrian je 1 veq vazhdo
dita (14/05/2011 18:56:19) ahhahaa kur te bohet e dashura e Adrianit kjo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime