E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Agnesa Vuthaj, disa kilogramė mė shumė

Publikuar: 21.07.2010 | 08:31
Lexuar: 10533 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dona (25/12/2010 16:17:20) ma e mira ne bot veq vazhdo
ardiana krasniqi (07/08/2011 10:34:20) obobobobo ti e meriton me u ba miss kosovo je teper e bukur
edhe qfar fustani i bukur te koka pot rrin shum mir mos ta nin veq vazhdo me profesionin tan
arjan (18/08/2012 15:33:52) je shumm e bukur agnesa motra ime kallet mas teje donjeta eka emrin te don shum kur te she ne televisin veq qan per ty dhe thot se de don shummm tung tung te ban fala shum tumg
Argjenda miftari likoshan (30/04/2014 19:10:50) Aaaaaaaa shum e Bukur ėnderroj te behem si ti

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime