E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sinqerisht nuk kam pasur rastin te bashkpunoj me companit e grafikes ne shtetet ballkanike sepse nuk jetoj atje dhe se di se si paguhet dhe a do ja vlente te merrem me ta.
Flet dizajneri Abdultaip Neziri:

Publikuar: 26.07.2010 | 04:36
Lexuar: 7759 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
etnik (26/07/2010 19:19:45) suksese Duli !!!
mia (26/07/2010 19:39:42) just nex a.t.n ;)
Befasim (26/07/2010 19:54:12) Hey Duli Ma i forti je vlla suksese ne jeten tande ;)
Hellboy (27/07/2010 02:17:10) Po, shum qenke lavdruar bre, se nuk je qaq i njofshet sa mendon, se veq naper facebook tu bo tagg! nuk behet fam o boss
ermira (27/07/2010 19:15:10) A.T.N N°1 ma i miri je veq kllosharet kan kritik per ty... a ki me ardh veres ne gjilan? kiss loqki
Njomza (27/07/2010 19:16:58) Pse s'ma ki pranu requesten ne facebook mos u ban i poshter se shum i bukur je...aceptt pls
Leonita Butuesi (27/07/2010 19:20:58) A.T.N, Unikkatil,D.M.C 1-sha jeni fuck inatqor
Sara (27/07/2010 19:22:56) A.T.N ma i miri je a veq dizajner je a edhe nknon me TBA loqk ATN - TBA 4life.kissss
Fjolla (27/07/2010 19:24:47) Suksesse ma i forti je i kom lexu kejt gazetat per ty veq ata qe ta kan inatin gjelozojn atn kingi
.klm
Edvina OTR (27/07/2010 19:26:06) Urime ma i forti je o lal po laskarat le tet shajn se skan pun tjeter.gjith te mirat
Tina (27/07/2010 19:27:20) A pernime s'ki femen:)
a po vjen ne Prishtin ket vit?????
Bujo (28/07/2010 16:27:50) ooo HELLBOY nuk lavdrohet po ka fakte qe flasin shoki po ti ende se ke kuptuar i ri je ...phaaa hajt se ritesh pastaj e kupton edhe ti se kush eshte A.T.N......
Kaqaki I Vushtris (28/07/2010 19:19:57) A.T.N ma i forti hala...fuck inatqor
Ardita Butuesi (28/07/2010 19:26:51) A.T.N D.M.C the best,,,,,ma i forti jee lali je kokrra e grafikes the best albanian designer.
Leonora Prizeren (29/07/2010 21:05:47) ku muj me gjet imejllin tan shum i mir je...kiss sweet
Artani (29/07/2010 21:12:51) Suksese Dost halla shum i fort yee.klm
Sweet Girl (29/07/2010 21:27:43) hi loqki i kom kqyr kejt fotot e tua je shum sweet pse um ki fshi prej fejsbuki qitash ky osht imejlli jem Kaltrina_91@live.ch a po te kujtohet kur kena fol niher moti pranom se kom me te furr une qitash po ta qoj requesten kiss loqki
metti (30/07/2010 03:23:13) je ma i miri ,,,,dhe punon me me te miret,,
bujo (30/07/2010 05:53:35) ooo Leonora un muj me ta gjet imeillin e ti veq se publikoj ktu se po kam frik mos e mbysin femnat tu e be add e i behen shum e pastaj kam me mbet pa djal axhe ehehehh :P
arijana PR (04/08/2010 23:51:45) kiss loqki mkan than se ki me ardh ne Prishtin a asht e vertet ??? mos gabo mos mem kallxu se te vras pasha ni zot shum i mir je zemer i love you so much your style.......by jana
andrea (18/11/2010 12:58:27) shum mir o nuk ja vlen t e punosh ktu ne kosov po flas per vendin tim s e pse perfitimet jon shum tulta kshtu q enuk ja vlen suksese nte ardhmen
gezim (24/11/2010 21:57:02) o shpirtrat emi ju senjifni atn icili esht nje gjal ****jemi rit bashk the jetojm ende bashk ne itali ne tenjejtin vend emni ti osht abdul taip neziri icili osht vec ni fantazer icili she shum endra un enjof memir se gjith pse nuk mithot mu keta gjoja po ska korajo se ishkreti po jufik osht imartum punon ne nje restorant ku jan vec en kjo osht everteta e jetes ti jo ajo qe e tregon aj juve un sekam inat daj ti po epash se shum ka hut fell me endra ekam shok po ket rath eka tepru shum fal ATN po kur duash te resh re me kufi mos kalo kufijt se shum paske humb ket rath eja tregom mu kush je ejo individe qe nuk te njohin.ciaoooo
Agnesa (15/12/2010 11:06:12) Ti pe njihshe ma mir se na un aaa?
A.T.N ma i miri je le te flasin qka te doj inateqoret se smundem me te arrit per qato po flasin keq po shtiren kishe po te njohin atn suksese ma i forti je na mburrem me ty nese ky po rren jan gazetat gjith anej qe po e deshmoj suksesin e ti edhe njerzit qe jan kon me at edhe diplomat qe ja kom pa un shokit po ju veq plasniiiiiiii plasniiiii pse po ju dhem e verteta pse surrati juj kur zdul neper gazeta at veq vazdhdoooo.kiss ma i miri jee
Armend (15/12/2010 11:12:24) kqyre mo kto kllosharin qe po jep komente palidhje ATN e njohin kejt shqipetaret e ky han m... kot nese ky rren a kejt bota i kan syt mshel qe pe besojn e qe jan vertetu me suksesin e tina ATN mos ta nin le te folin kot le te plasin ska njeri qe mundet me te gjyku je ma i forti veq vazdho i kom ndjek kejt gazetat tua t kom idhulll.
anonimosss (20/12/2010 18:49:26) ejj oo ti me emrin GZIMI po tej be vlla msoju niher te shkrujsh ene hec le komente ktu oo seljak po ti as 8 vjecaren se ke mbaru e ke met te folish per ATN be ene per ket si ke thon se e kije shok heee me vjen keqq ama nuk rejn ATN me ashtu persona si puna jote GZIM heee baushtelll tung shokiiiii
Blerim Drenica (20/12/2010 20:19:30) O ti njeri spo tmarr vesh se qa ki dasht me perzi po pe shoh qe koke budall po mos e bon vetin hor me komente o ti gezim kastrave****kur e ki ditlindjen me ta ble ni abetare. respect for A.T.N
Visar (21/12/2010 00:59:02) O selakin e nones po a ma majr se une e njohesh Dulin taj kit Bollzana e din se kush oo ATN pajti ene ato te Bingo Aristonit kush va bo Posterat mos ta ndaje vlla se u vin inat prandaj folin ****te va mbushin menden njerezve po le boje dekush qeter ac sa ke bo taj te pershendes vllaj.
Befasim (22/12/2010 00:24:26) ATN ma i forti jee, edhe veq vazhdoo. se suksesi yt i kall tjert you the best broo! edhe mos ta nin qka flasin tjert, kan qef me ba fam, e zdin qysh me ba keshtu qe shtin rrena per ata qe e kan. puna jote deshmon se kush je ti je 1sh ;);) A.T.N. 4 LIFE (Y) (Y) (Y)
Black Devil (22/12/2010 09:56:23) #1 A.T.N ma i miri Tropoja me ty.respect brother
Albanian Rebel (29/12/2010 19:54:48) Krejt ato qe jon me ATN klikoni siper keti linku ngone qit kong respekte
[Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?v=7BsSLps_VYc
wali (29/12/2010 20:46:13) jem krenar qe kemi ksi vllau qe na prezenton ne menyren me te mir respekt per a.t.n nr.1 Z.ABDULTAIP NEZIRI
Nita (29/12/2010 21:04:58) suskese ishalla gjithmon me fat.
e ishalla te behet edhe vllau yt ashtu si ti me fat....
pershendetje nga Nita
dona (10/01/2011 12:28:35) Suksese ATN yll tkom kiss loqkiii moti koh se online ne msn klm
Arberie Beqiri (18/01/2011 23:39:18) Tung Abdultai Neziri respekte man shum i fort je edhe ne Gjermani kejt shiptart te njohin i fort je veq per para suksese qysh kalove ne poloni tash?
... (25/07/2011 01:10:28) Shyqyr sjom dizajner grafik, se i kisha bo atentat meniher! qe me bo me pa najkush e me thon qe jom i Kosoves, na merr ftyren!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime