E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shėngjini, sa plazh i qetė dhe i pastėr

Publikuar: 31.07.2010 | 00:06
Lexuar: 7607 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
skender (22/01/2014 02:12:31) kete yere kemi deshir pushime verore ti kaloijm ketu ne shengjigj,jem 5 te rritur dhe dy femije te moshes 8 dhe 15,qe nga data 16.08,14-deri 23,08,14.preim nje pergjegjej nga ana juj ju faliminderit.
noti (16/02/2014 19:00:22) 5 te rritur dhe 2 femije te moshes 9 12 .
perj dates 16,08,2014-23,08,14.

ju faliminderit,
nejs (17/12/2014 20:32:51) velipoja vendi me i bukurrrrrr
martameo (20/12/2016 20:07:47) dua nje reportazh te shengjinit te plote ju lutem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime