E shtunë, 16.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rreth 400 turistė janė evakuuar nga hotelet nė ishullin grek Samos pėr shkak tė zjarreve

Publikuar: 03.08.2010 | 14:08
Lexuar: 1011 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime