E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqiptarja, diplomohet me medalje nderi nė Itali

Publikuar: 07.08.2010 | 05:26
Lexuar: 2025 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ex3m.al (17/10/2010 00:20:31) te lumt keshtu si ti i duhen shqiperis e gjith kombit shqipetar
po me nej kusht qe do te kontribosh ne vendin tend se pa kete kusht ateher nuk egziston

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime