E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Muaji i ndryshimit, pėr Forumin Rinor Islam ėshtė muaj i aktiviteteve tė shumta

Publikuar: 11.08.2010 | 19:00
Lexuar: 1990 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Isa (12/08/2010 17:52:26) Shum mir koka kon edhe pse jom on i kumanoves shum shum shum mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime