E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

80-vjeēari merr gjakun e gjyshit

Publikuar: 12.08.2010 | 16:20
Lexuar: 1772 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhesika (17/04/2013 19:34:52) jo gjaku nuk u fal

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime