E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Burgajeti, atje ku flitet pėr Shqipni etnike

Publikuar: 13.08.2010 | 06:42
Lexuar: 2825 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime