E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Manastiri i Ardenicės…Ku shqiptarėt piskasin nė vend tė lutjes

Publikuar: 14.08.2010 | 23:24
Lexuar: 3043 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime