E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Agim Spahiu, njė rrėfim pėr poetin

Publikuar: 15.08.2010 | 05:12
Lexuar: 2577 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Gjergj Shtjefni (13/10/2013 19:35:16) Mirenjohje per jete shokut tim te ILP Shkoder.Jam nder te paret qe kam lexuar doreshkrimet e tij ne shpatet e maleve ne Librazhd,Aksion,ne Xhyre.I urte,i kulturuar,mendjethelle e me
largpamesi.Keshtu ka mbetur ne kujtesen time Gimi i dashur.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime