E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njoftohen studentët e studimeve pasdipolmike të Universitetit Shtetëror të Tetovës se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit do të filloi prej 13.09.2010 dhe do të përfundoj më 17.09.2010.
Njoftim për studentët e studimeve pasdipolmike në USHT

Njoftohen studentët e studimeve pasdipolmike të Universitetit Shtetëror të Tetovës se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit do të filloi prej 13.09.2010 dhe do të përfundoj më 17.09.2010.

Provimet e afatit të shtatorit do të fillojnë nga data 20.09.2010 duke përfunduar më 03.10.2010. Regjistrimi i semestrit të tretë për studime dy vjeçare të magjistraturës do të realizohet prej 04.10.2010 deri më 08.10.2010.

Zyra për Informim - USHT
Kontakt: e-mail: press@unite.edu.mk
044/356 500, lokal 542

Publikuar: 15.08.2010 | 00:50
Lexuar: 1799 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime