E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shipkovica - zemra e Malit Sharr

Publikuar: 18.08.2010 | 02:51
Lexuar: 4173 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aziz (19/12/2012 20:11:47) te lumte naki per shkrimin onjektiv,
Idriz (03/01/2018 07:15:55) Fotoje e sipėrme ėshtė Pronė e[Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime