E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nora pas spotit, me foto tė reja

Publikuar: 18.08.2010 | 03:32
Lexuar: 3715 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
violeta (22/01/2011 15:03:53) je ma e mira teri me tashe the tejeshe ma e mira edhe me pas
veq vashto

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime