E shtunë, 29.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Flamuri shqiptar valėvitet nė Kilimanxharo

Publikuar: 18.08.2010 | 18:23
Lexuar: 3354 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime