E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Halle Berry nuk ka të ndalur! Aktorja, e cila së fundi u nda nga Gabriel Aubry, raportohet se po del me ish-të dashurin e Kylie Minogue, aktorin francez Olivier Martinez.
Halle Berry në lidhje me Olivier Martinez?

Halle Berry nuk ka të ndalur! Aktorja, e cila së fundi u nda nga Gabriel Aubry, raportohet se po del me ish-të dashurin e Kylie Minogue, aktorin francez Olivier Martinez.

Dyshja janë takuar në xhirimet e filmit të tyre të ri, “Dark Tide”, megjithatë dyshja mund të jenë më shumë se kolegë. Së fundi u tha se Halle iu ka thënë miqve se ajo do të marrë 12 muaj pushim nga lidhjet, por duket se kështu nuk do të ndodhë.

Publikuar: 19.08.2010 | 13:45
Lexuar: 1688 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime