E premte, 27.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dibra e Madhe me nam tė madh

Publikuar: 19.08.2010 | 15:15
Lexuar: 6639 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
elda (31/05/2012 14:52:53) si prsh problemi igjuhes shqipene ne maqedoni
odise (09/12/2012 15:18:20) Pas kesaj qe lexova ia vlen ta vizitojm Dibren.<3
Lionel mess (16/01/2017 20:07:05) Bukur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime